Tygrysia Marka - Nareszcie Mi Znana... - Wirtualne Interakcje z Realnym Światem - intra-net.pl

DORABIAJ do nędznej pensji przez Internet 3 x BEZ
- Bez KOSZTÓW, Bez ŚCIEMY, BEZPIECZNIE...
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Tygrysia Marka - Nareszcie Mi Znana...

Opublikowany przez Kazimiera Żarek w moje recenzje · 31/8/2014 00:44:59
Tags: recenzjepublikacje_biznesoweMaciej_Dutko_Efekt_Tygrysa

Ech... STYGRYSIEĆ Na Złość Wszystkim (!)


DOBITNIE Pomyślałam i... tak też się stało. Nieodwracalnie STYGRYSIAŁAM.

LOGO (na górze widoczne) i Wojenne Barwy
WŁASNE, a jakże (!)   stworzyłam sama... Tajników Warsztatu (na razie) nie ujawnię. Będą, ale... po Premierze Oficjalnej. Z Dostępem Sekretnym ...dla „Narodu Wybranego”, który zechce dołączyć do Buńczucznej Tygrysiej Sfory.

Życiowa Decyzja  zbiegła się w czasie z Tygrysią Inwazją na „Polak Potrafi”. Zbieg Okoliczności odwagi mi dodał. Ustawicznej rejteradzie
przed wszystkimi i każdym - zdecydowałam się położyć kres. Raz na Zawsze. Nie wrócę do skóry antylopy. POSTANOWIONE.

GENEZA Przewrotnej Decyzji... Życiowo-Biznesowej


Plan perfidny, ale mglisty, miałam już w zamyśle, gdy tygrysi projekt ruszał z kopyta. W sukurs mi przyszedł widocznie Osobliwy Zbieg Okoliczności nie namierzony przez „służby specjalne” do dzisiaj. I miejmy nadzieję, że nikt go już nie wyśledzi...

On to właśnie zaserwował mi w DAWCE UDERZENIOWEJ miksturę o składzie (jak on sam)
bliżej niezidentyfikowanym. Czego tam nie było (!)

 • Semantyka Symbolika Skalowalne Znaczenie

 • Skalowalny Slogan     nazwa, wizytówka, podpis

 • Profesjonalny Garnitur Fontów i duże oczka Century Gothic

 • CV szaroburej myszy do Korporacji pod Kocią Administracją

 • „Profeo”, „Linkedin”, „Goldenline”...

 • słowa kluczowe  i... „człowieki” (nie)standardowe


- to zaledwie fragment receptury wielorakiej sekretnego, a obliczonego na Mega-Skuteczność specyfiku, którego wdrażanie laboratoryjne przebiegało Pod Kryptonimem

Własną INDYWIDUALNOŚĆ przekształć w MARKĘ
innych bezmyślnie nie małpuj...

Zaaplikowałam tajemny suplement do Mojego - Mglistego Projektu i... TU właśnie doświadczasz kuracji efektów. To początek terapii, więc - wstępnych zaledwie. Dalsze „rokowania” Twojej ocenie pozostawiam. Mam cichą nadzieję, że nie wypadną beznadziejnie.

BARWY WOJENNE i LOGO - oprócz porad tyczących stron internetowych (z racji aktualnego "zacietrzewienia" w tym miejscu) - zaintrygowały mnie najbardziej. Nie w sensie Inspiracji Bezpośredniej, lecz Konfrontacji Pomysłów Urzeczywistnionych Już Niemalże
z Eksperckimi Zaleceniami. I ku mojemu zaskoczeniu wszystko się zgadzało... Niespodziewana Konfrontacja pomyślnie wypadła.

A co Tobie przydać się może?

ŚCIŚLEJ: na co znajdziesz odpowiedź w tej bezprecedensowej w naszym kraju książce, jaką „Efekt Tygrysa” jest niewątpliwie? To zależy, co aktualnie masz "na tapecie". Uchylę jedynie rąbka tajemnicy... Możesz poznać i zrozumieć dogłębnie m.in.:

 • zestaw typowych dźwigni do Efektu Domina

 • niezbędne elementy Logotypu Osobistego

 • Branding Eschatologiczny i Markę Skalowalną oraz ich wzajemne powiązania

 • Znaczenie Sloganu  jako Wzmacniacza Marketingowego Przekazu

 • skuteczne metody „Wprasowywania” Marki w Podświadomość

 • alternatywne wykorzystanie Dźwigni Innej Marki

 • Domenowe Rozterki z rozszerzeniem w tle

 • marketingowe kulisy  „Profeo”, „Goldenline”, czy „Linkedin”

 • korelacje  między Ostentacyjnym Fejshibicjonizmem a Marką Osobistą

 • sprawdzone sposoby na Skuteczność CV...


I wiele więcej niezbędnych detali, pozwalających już na starcie Rzetelną Samoocenę umiejętnie w SAMOWYCENĘ przekształcić, procentującą wymiernymi ZYSKAMI.

A przy okazji się natkniesz na kilka sensacji, z pogranicza kryminalistyki niemalże, związanych z (trwającym nadal) „Masowym Firmobójstwem”, finansowanym przez... EFS - „Kapitał Ludzki”. Będzie Ci również dane poznać pikantne szczególiki prób „agresywnego ekonomicznie odbicia” Autora tego poradnika przez Konkurujące między sobą Wydawnictwa. Zrozumiesz też w końcu, czym tak naprawdę jest Biznesowy „ZaDarmizm” -  Jakościowy Znak Czasów Nijakich...

Jak podkreśla Autor - „Życie Jest Sztuką Wyborów”. Wybierz Rozpoznawalną Osobistą Markę. I „EKSPERĆ SIĘ” - Nieustannie...

Zamiast Puenty Syntetyczna Autorefleksja:

Dzięki tej książce dotarło do mnie JASNE PRZESŁANIE, że Tylko WYRAZISTA MARKA będzie warunkiem przetrwania w Naszych Czasach.

Faktycznie, ów warunek JUŻ funkcjonuje i - wbrew pozorom - zaczyna "panoszyć się" na dobre. Wystarczy tylko to dostrzec... Byle w porę. Bo WIZERUNKOWA NIJAKOŚĆ - na wzór i podobieństwo fejsbukowej celebry, zidentyfikowanej tu pod wybornym neologizmem „Fejshibicjonizmu”
na Wieczną Wzgardę, wcześniej czy później, skazana zostanie...

I Tak Nam Dopomóż, TYGRYSIA MARKO - Mecenasie Nowych Czasów...


PS: Książka utrzymana w lekkim, nieco gawędziarskim stylu, co ułatwia przyswajanie wiedzy nawet najbardziej eksperckiej.
Tworząc tę witrynę - będę ją mieć zawsze pod ręką. Jej ergonomiczny format bez wątpienia mi w tym pomoże...

Ale... by nie wypadło to zbyt "bałwochwalczo" - szczypta dziegciu, w 3  dawkach nieszkodliwych, na finał:

 • nienajlepsza jakość niektórych grafik wewnątrz publikacji;

 • zbędne - w wydaniu tradycyjnym - emotikony, a raczej ich wyłącznie klawiaturowe odbicie, spowodowane przypuszczalnie brakiem spacji między tekstem a ikonką (zamierzoną), co w druku nienajlepiej  wygląda;  :)

 • a skoro o niedociągnięciach tego rodzaju, pod  korektorskie (może nieco przesadnie tu) podciąganych, zidentyfikowałam ich w sumie kilkanaście (jak na 160 stron i wydawniczy pośpiech - w pełni usprawiedliwione), żadne z nich nie kwalifikuje się jednak do kategorii błędów kardynalnych, chociaż w kolejnej edycji przydałby się drobny ..."kosmetyczny" zabieg.


A jednak to nie koniec jeszcze. Bo coś mi się przypomniało. Na 79. stronie jest wzmianka o koszcie zlecenia witryny firmowej (bądź prywatnej) fachowcom, który to koszt miałby oscylować gdzieś między tysiącem a dwoma. Dużo to, czy niewiele - roztrząsać nie będę (zależy dla kogo!).

Jest wszakże alternatywne rozwiązanie za... znikomy ułamek tej stawki (lub nawet całkiem bezpłatnie). O tym traktuje mój "wstępniak" - polecam zwłaszcza mniej majętnym, którzy w moim zamyśle są właśnie tej witryny Adresatami. Stosując zastępczą, a uznaną już, klasyfikację: Majętnym Inaczej. Uff, co by nie rzec - "Od razu lepiej..." :)

Dodatkowo zdradzę, że namierzyłam Nieziemską Okazję na Darmowe LOGO - Profesjonalne...
I to nie tylko sam logotyp, bo uzupełnieniem oferty są rewelacyjne gadżety z wykorzystaniem logo, stworzonego tym właśnie sposobem. Te już wprawdzie odpłatne - jednak symbolicznie w porównaniu z podobnymi ofertami gdzie indziej; można skorzystać - wedle uznania. Nie ma przymusu. Ale o tym - innym razem..

Szczegóły podam na jednej z podstron tworzonego tu serwisu - w miarę możliwości jak najszybciej. Niech to będzie dodatkową zachętą do częstszych odwiedzin... Fakt bezsprzeczny - wredna jestem, ale trzeba w końcu zastosować jakiś chwyt marketingowy. Efekt Tygrysa - Uboczny... :)

Tygrysy w Natarciu - Drżyjcie, Nijacy (!)

To zawołanie dedykuję Autorowi - jako proponowany Slogan Firmowy, nad którego brakiem ubolewał w recenzowanej publikacji. Jeżeli, oczywiście, przypadnie Mu do gustu. Też nie ma przymusu... :)

Opcjonalnie - obecnych haseł doraźnych (w stylu: "to nie koszt - to inwestycja") MODYFIKACJE, na przykład.:

TU Dołączając - stworzysz Biznes Na Lata *)
Uczestnicząc w Tym - stworzysz Biznes Stabilny *)
Znak Biznesu Skalowalnego - Pomarańcz z Czernią
ew. Biznes Skalowalny - TYLKO z Nami...

Mogłabym tak w nieskończoność jeszcze. Dla unknięcia przesytu - Propozycja Alternatywna:

MBS - Marka Biznesu Skalowalnego - Dutkon.pl

*) przełożenie enigmatycznych określeń: "TU", "w Tym" na KONKRETY, to już nie moja domena... Ewentualne wykorzystanie propozycji - też nie mój interes. Nieco przewrotnie stwierdzę: Ani mnie to ziębi, ani grzeje... :)

LINKI przydatne, z wpisem powyższym związane:
http://www.efekttygrysa.pl/
https://www.facebook.com/efekttygrysa
http://magiaksiazek.pl/wywiad/czym-jest-efekt-tygrysa-maciej-dutko-wywiadA poniżej...  „Dowody  Rzeczowe”,  jak Mistrz Maciej
Sprytnie Wykorzystuje  Stworzoną Przez Siebie Markę:Z Tej Niecodziennej Okazji, jaką jest...
Przedpremierowe Otwarcie Serwisu "Intra-NET"
- nie omieszkam się też pochwalić Osobistą Dedykacją -Enigmatyczne "wsparcie", o którym mowa w dedykacji, było związane z udziałem w Projekcie "Polak Potrafi". I Wymierne Korzyści przyniosło MNIE przede wszystkim, choćby z tak banalnego (pozornie) powodu, że wspomnianą Bezcennę Publikację zdobyłam o wiele taniej - w ramach ulgowej przedsprzedaży... O innych Wymiernych, choć może fizycznie niemierzalnych, Korzyściach nie wspominając...


WARTO zawierzyć Polakom, którzy Potrafią...                           

       
Brak komentarzy

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego